.

xisiciao, Surface Pro 8/7 Pro/Pro 6/5/4/Про X Ракав случај, за Microsoft 12.3-13 Инчен Таблет Водоотпорен Ultrathin Носи Торба (Светло Розова)

xisiciao, Surface Pro 8/7 Pro/Pro 6/5/4/Про X Ракав случај, за Microsoft 12.3-13 Инчен Таблет Водоотпорен Ultrathin Носи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

12.3-13 инчен случај,наменска за Microsoft Surface Pro 8/7/6/5/4/X (За двете со или без тастатура осигурување).Класичен плик стил : Тенок, Лесен, Лесно носење и соберат.Вода доказ (Површината поздравниот само), Земјотресот-доказ,Анти-лизгање,Валкани-отпор, Издржливи.Креативни внатре скриени еластична Површината пен носителот, прави се соберат на Површината пенкало повеќе безбедно и лесно.Фиксна со магнет копчиња,лесно да се користи.

Особините