.

fitBAG Победи Браун Обичај Прилагодени Ракав за Apple iPhone 8 Плус. Парична казна Напа Кожа Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот

fitBAG Победи Браун Обичај Прилагодени Ракав за Apple iPhone 8 Плус. Парична казна Напа Кожа Торбичка со Интегриран Microfibre

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Handsewn за совршено се вклопуваат за Apple i Phone 8 Плус.Оваа торба само ќе одговара на Apple i Phone 8 Плус, без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Многу фини и модерен јагне-кожа напа кожа.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Особините