.

fitBAG Класичен Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за Apple iPhone 5. Вистински Alcantara Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот

fitBAG Класичен Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за Apple iPhone 5. Вистински Alcantara Торбичка со Интегриран Microfibre

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Handsewn за совршено се вклопуваат за Apple i Phone 5. Оваа торба само ќе одговара на Apple i Phone 5, без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Оригиналниот Alcantara.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Особините