.

Hummer Мобилен Телефон Паричник, се Држи На Паричникот за Кредитна Картичка, Бизнис Картичка Компатибилна со Речиси Секој Телефон

Hummer Мобилен Телефон Паричник, се Држи На Паричникот за Кредитна Картичка, Бизнис Картичка Компатибилна со Речиси Секој

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : Мобилен Телефон Картичка Пакет Ширина : 2.5 инчи(6.5 cm) Висина : 3.5 инчи(9cm),Како на пример : лична Карта,Кредитни Картички,возачка Дозвола,Бизнис Картички,членската Картичка,Осигурување Картичка,Картичка за Попуст и Др.Материјал : Високо Еластична Lycra Spandex Ткаенина Има Содржина На Џеб Од Паѓање,Дури И Кога Џебот Е Наопаку.Лепило Кредитна Картичка Паричникот За Телефон : Црна Дното, 2 Картичка Слотови, 3m Двострано Лента.Удобно да го Прикачите Телефонскиот Торбичка На Вашиот паметен Телефон Со Користење на вградената 3m селотејп.Тесни И Висока Безбедност : Овој Мобилен Телефон се Држи На Паричникот Користи 3m селотејп Поддршка За Силна,Цврста,Долго-Траен Задржете.Лесно Погодност За Употреба : Лесно Се Држи На Секој Мазна Лице (Видиме,Телефон Случај), Кора Исклучете Го Поклопецот На Налепница И Се Држи До Вашиот Телефон Назад, А Заврши Со Нежно Притискање.Производ Перформанси : Брз, Лесен Погодност.Тесни И Заштитни Безбеден.Тенок Удобност, Силна Еластичност.Разноврсна, Стилски Дизајн.Безбедна Мобилен Телефон Карта Носителот : Одговара Стандардна Големина на Кредитна Картичка, лична Карта, возачка Дозвола, Бизнис Картичка.Исто Така Се Користи За Чување На Пари, Записи, Безбедност Картичка Копче, Полнење Кабел, Слушалки, И Други Мали Gadgets,.Тоа Е Анти-Пропадна, Лесен За Чистење, Нечистотија-Отпорни, Трајни, Не Се Деформирани, Лесен За Носење, И Лесно Да Се Продавница.Тоа Е Лесен И Практичен За Користење На Метро И Автобус За Да Повлечете Ја Картичката.Применливи Сценарија : Автобуска Карта/Метрото Картичка/Вратата Картичка/Банкарска Картичка/Присуство Картичка, Итн.Издржливост & Водоотпорен : Се Направени Од Издржлив Премиум Кожа Стп, Мека, Но Не Се Кршливи, Има Добра Отпорност На Абење И Отпорност На Вода.Паричникот Случаи Се Патува Додатоци За Назад На Мобилни Телефони, Заштедите Време Со Брз Пристап До Вашите Кредитни Картички И Готовина.

Особините