.

xinwuli Лаптоп Ракав Случај за Мажи Жени Погоден за 10 12 13 15 17 Инчен Трајни Компјутер Торба за Носење

xinwuli Лаптоп Ракав Случај за Мажи Жени Погоден за 10 12 13 15 17 Инчен Трајни Компјутер Торба за Носење

DEN 866.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Оксфорд ткаенина направена од висока густина пена и полиестер баласт слој, трајни и заштита на вашиот компјутер.Големина : 10 Инчен, 12 Инчи, 13 Инчен, 15 Инчи, 17 Инчи, погоден за повеќето падовите и тетратки.Тенок и лесен : тоа може да биде лесно да се стави во briefcase, ранец или други торба, многу погоден за секојдневна употреба на мажите и жените за бизнис патувања, туризам, училишта, заводи и сл.Beauitful модели : Висок квалитет на печатење прави вашиот живот шарени.Никогаш нема да згаснат.Лесен пристап : На врвот патент, на отворањето слајдови непречено, што го прави лесен за пристап на опрема.xinwuli го штити вашиот лаптоп во стилски начин (ве молиме изберете вистинската големина за вашата сакана компјутер)уникатен дизајн го прави повеќе преносни и потенки, и лесно може да слајд во поголеми ранци, чанти, гласник, чанти, итн.Високо-квалитетни материјали : Направен од високо-квалитет со висока густина Оксфорд ткаенина, исполнет со полиестер пена баласт слој, кој може да го апсорбира ударот и вибрации, обезбедува ултра-тенок и лесен дизајн и одлична заштита, која може да се заштити лаптоп/лаптоп од прашина, влијание, судир, и гребнатини , Облека, итн.Ние се обидуваме се потрудиме да се потрудиме во секој детал на дизајн, боја, материјал, шиење, продажба и услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви послужи wholeheartedly.

Особините