.

ROGERDAJ Куче USB Ранец,Момче Девојки Жени Мажи Возрасни Колеџ Патна Торба Ранци со Двете страни Џеб,Повеќенаменски Bookbag Стилски Симпатична, Прилагодлив Рамо Ремени (17 И?

ROGERDAJ Куче USB Ранец,Момче Девојки Жени Мажи Возрасни Колеџ Патна Торба Ранци со Двете страни Џеб,Повеќенаменски Bookbag

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ергономски Дизајн : Рамо Ремени И Поместена Дише Задниот Панел Може Да Се Заштити Вашиот ' Рбетниот Столб И За Да Се Олесни Рамо Оптоварување, Многу Погодна За Сите Корисници.Странични Џебови : Трајни Џебовите На Двете Страни За Вода Во Шишиња, Мали Чадори И Други Items This Ранец Е Отпечатена Со Шема, Многу Кул.Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил.Стилски Лесни И Уникатни Печати Ранец За Тинејџерите Возрасни,Главната Просторија Е Доволно Голем За Вашето Патување Од Суштинско Значење.Ние И Ветуваме Да Ви Обезбеди Висок Квалитет На Услуга На Клиентите И Да Се Потрудиме Да Ги Споделите Со Секој Клиент Се Добие Добар Шопинг Искуство Тука.Service : Ако Имате Било Незадоволство, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил.Вие Не Мора Да се Грижите За Пакување До Кога Ќе Одам На Викенд Пикник Или Кампување Патување.Функција : Практичен Подароци И Подароци Кои Можете Да Им Даде На Вашиот Пријател Семејство,Тие Ќе Бидат Многу Среќни.По-Продажбата На : Услуга Ако Имате Било Незадоволство, Ве Молиме Да Не Ни Остави Негативен Или Неутрален Повратни Информации Веднаш.1-2cm Грешка На Мерење Е Разумен Спектар Поради Различни Measurment Методи.Ние И Ветуваме Да Ви Обезбеди Висок Квалитет На Услуга На Клиентите И Да Се Потрудиме Да Ги Споделите Со Секој Клиент Се Добие Добар Шопинг Искуство Тука.Packable Ранец Е Совршен За Секојдневна Употреба, Пешачење Кампување Патување Салата Итн Отворено Спорт Или Одличен Подарок За Секого, Како Компактен Ранец.97 lb, Но Навистина Пространа.Овој Ранец,Тоа Е Кул Изглед, А Исто Така Има И Внатрешен Дизајн, Со Помош На Usb Порт И Џек За Слушалки За Полнење.Лесен И Пространа : Само 0.Ве молиме да се Напомене Дека Овој Ранец НЕ е Самата Власт, Полнење преку Usb Порт Само што Нуди Лесен Пристап За Полнење.Usb Порта Дизајн : Со Вграден Usb Конектор Надвор И Изградена Во Полнење Кабел Внатре,Овој Usb Ранец Ви Нуди Лесен Начин Да Го Полните Телефонот Додека Пешачите.

Особините