.

TezukaOsamu Hatsune Miku Лесни Пешачење Ранец Packable Трајни Туристички Кампување Daypack Количка за Мажи Жени

TezukaOsamu Hatsune Miku Лесни Пешачење Ранец Packable Трајни Туристички Кампување Daypack Количка за Мажи Жени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од rip-стоп материјал, обезбедува долготрајни изведба со мала тежина.Ранец е тенка полиестер, водоотпорен материјал нудат дополнителни издржливост, отколку што може да се очекува.Кој дава сила и долго-траен перформанси, со минимална тежина.Се Расплетува, Големина : Прибл. 9.4*6.7*15 Инч, Капакот Големина : Прибл. 3.1*6.3 Инчи.Една од главните џеб, zip (двојно лизгачот) отворање и затворање, како и складирање торба внатре.Еден џеб на секоја страна и едно средно џеб на предната страна, отворени и затворени од страна на патент (еден лизгачот).Препорачливо е да се мијат со рака или благи машина, не кајгана, не железо.Лесен дизајн, лесно да се носат.Вистински простор saver.Работи торба во свој џеб за чување и да ја отпакувате тоа кога ќе стигнете до вашата дестинација.На пешачење ранец може лесно да се држи до 14" лаптоп, ipad, телефон,облека, книги, копчиња, шминка и така натаму.Совршен за ден патувања, одмор, патување, ден скокање, образование, логорување и шопинг.Материјал : Polyester Weight : 0.3 lb Unfold Големина : Прибл. 9.4*6.7*15 Inch Fold Големина : Прибл. 3.1*6.3 Inch Occasion : Ден Патувања, Одмор, Патување, Пешачење, Образование, Логорување и Шопинг.Топло Совети : 1.Не се мијат со течен детергент или кајгана.2.Се чистат со влажна крпа, ако е потребно.3.Се исуши природно.

Особините