.

Трговија На Големо Бутик Lottie Ранец

Трговија На Големо Бутик Lottie Ранец

DEN 718.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

12" L x 5" W x 17" Х. Прилагодливи удобност одговара рамо ремени.Поместена таблет компјутер/лаптоп за замрзнување. 3 главни прегради со повеќе џебови.Надворешноста еластична џеб, совршен за шише за вода. 12" L x 5" W x 17" H Полиестер прилагодливи удобност одговара рамо ремени поместена таблет компјутер/лаптоп простор во внатрешноста поставата 3 главни прегради со повеќе џебови Надворешноста еластична џеб, совршен за шише за вода двојна патент затворање.

Особините