.

Пар на Божиќ Новина Ирваси и Пердуви Коса Клипови Snap Bendies Sleepies

Пар на Божиќ Новина Ирваси и Пердуви Коса Клипови Snap Bendies Sleepies

DEN 102.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пар на Сјајот на Косата Клипови.Новина Божиќ Мотив.Floaty Пердуви.Клипови Мерка 5cm (2").Идеален за Божиќ партија сезона.Пар сјајот на обоената коса клипови.Секој клип е новина ирваси мотив во прилог и завршен со floaty пердуви.Клипови мерка околу 5cm (2") долго.Идеален за Божиќ партија сезона.

Особините