.

TIANCHAO Кинески Hanfu Кожен Топката Коса Додатоци Жените Девојка Headdress Hairball Tassel Челото Синџир Hairpin за Деца
класифициран:

100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : алуминиум.Големина : 30*9.5 cm.Добри подароци за семејството, приј

DEN 105.36
Пар на Божиќ Новина Ирваси и Пердуви Коса Клипови Snap Bendies Sleepies
класифициран:

Пар на Сјајот на Косата Клипови.Новина Божиќ Мотив.Floaty Пердуви.Клипови Мерка 5cm (2").Идеален за Божиќ парт�

DEN 102.00
2 парчиња Големи Коса Лакови за Жени Голем Лак Клип Девојка Шамија француски Barrette со Долгиот Свилен Сатен Лента Солидна
класифициран:

Голем Лак за Коса Клипови : bowknot клип направен од сатен ткаенина и метал француски barrette,мека и издржливи.�

DEN 0.00
YINMZ Темперамент Едноставна Алчни Клип Гроздобер Мермерна Текстура Девојки Ацетат Фати Клип Женската Коса Додатоци Геометриски
класифициран:

Точка Име : Пластични Коса Клип.Материјал : Ацетат.Боја : Шарени.Шаблон Тип : Основни И Едноставни.Стил : Т�

DEN 0.00
10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот
класифициран:

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 0.00
Не се Лизга Ретро Двојно Цвет Девојка Кристал Задниот дел од Главата Коса Додатоци корејски Стил на Косата Клип Duckbill
класифициран:

Предмет Тип : Headwear.Материјал : Смола.Големина : 10,5*4cm.Пол : ЖЕНИТЕ.Стил : Мода.Стил : Fashion Item Тип : Headwear Gender : ЖЕ

DEN 2128.80
TIATA Жените Косата Клип Целосна Кристал Лак Hairpin Headdress Hairgrips Коса Додатоци(1 парче)
класифициран:

Материјал : Алуминиумски,Кристал.Пол : Жени / Девојки / Жени.Шаблон Тип : Лак.Стил : Мода / Сладок / Партија.П

DEN 0.00
11 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни
класифициран:

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 335.76
Pudwy Жените Цвет Hairpin Кристал Шноли за Жените Косата Клипови Рак Коса Канџи за Девојки Barrette 1
класифициран:

Предмет Тип : Headwear.Пол : Жените.Стил : Мода.Шаблон Тип : Флорални.Материјал : Viscose,Акрилик.Предмет Тип : Headwear

DEN 878.40
Brinie Коса Ноктот Стеги Злато Ноктот Клипови Медиум Не се Лизга Геометриски Клипови Коса Додатоци за Жени и Девојчиња
класифициран:

Губење на ноктот стеги се изработени од акрилни смоли и легури, здрав и издржлив материјал,прави многу у

DEN 0.00
Kosmart - француски Направени Snapфранцуски квартал
класифициран:

Тип : Француски Направени Hairclip.Линија : МОДА ЛИНИЈА.Крај : Сјајна.Димензии (mm) : 37x5 Економски : Yes.Француски

DEN 97.20
In Бисер Pin Страна Клип Девојка Својата Коса Во Задниот дел на Главата на Вилицата Клип Hairpin Headdress (Големи димензии
класифициран:

~Чиста рачно изработени производ ~Материјал : бисер и месинг / пакет : 1 компјутер ~Апликација~ : разни при

DEN 49.92
Губење на Ноктот Клипови за Девојки Мини Не се Лизга на Зафат на Вилицата Клипови Сјајот Заби Клипови Кристал Метал Стеги
класифициран:

✔✔✔.Сјајот разубавувањето дел : постојат три форми на венчиња pentagonal срца, срца и коронки сите заедно, �

DEN 0.00
CH 3PCS/Set Симулирани Бисери Ацетат Геометриски Косата Клипови за Жените Шноли Barrettes Коса Додатоци во Собата, 1 Светло
класифициран:

Материјал : Акрил.Големина на : На декоративен камен клип е за 6cm долго, зборот клип е за 7cm долг, на плошта�

DEN 335.76
Camila Париз CP2742 француски Коса Клип за Жените за Дебели Волуменот на Косата, Девојки Коса Ноктот Клипови на Вилицата.
класифициран:

Направени во Франција CP2742 Големина : 3.5 Инчен.Никогаш не се на лош коса ден.Коса мода вилица менгеме убав�

DEN 0.00
Bzybel 24pcs Бебе Девојки Бутик 2 Grosgrain Лента за Коса Лакови Клипови Со Алигатор Клипови
класифициран:

* 2" / 3" Коса клипови опфатени со grosgrain лента Совршена за Новороденче,деца,малку девојки или млади жени и д�

DEN 0.00
26pcs Деца Коса Клипови Бебе Девојки Коса Клипови Симпатична Цртан филм Шноли Целосно Лента Опфатени Алигатор Клип Коса
класифициран:

Одличен Материјал Овие деца цртан филм коса клипови се 100% рачно изработени и се опремени со целосно нар

DEN 0.00
3PCS Птици Гнездо на Косата Клипови-Птици Гнездо во Облик на Косата Носителот, Кифла Создателот Клип, Мрзливи Птица Гнездо
класифициран:

Сосема Нов Дизајн Кифла Создателот Клип Птица Гнездо Коса Клип е добро косата алатка,забите се направе�

DEN 253.20
3PCS Жените Snood Нето Лак Barrette Коса Клип Пунџа Маска за Коса Додатоци, W13
класифициран:

Тоа може да се задржи вашата коса тесни во жешките летни, се задржи вашата коса чисти.Одлично за работа, �

DEN 0.00
20-count Основните Headdress Косата Клипови за Девојки Коса Клип за Дете [Црна]
класифициран:

Совршен за сите типови коса.Одлично за возрасни и за девојки.Да ги користите овие коса клип за да се напр

DEN 440.16
Косата Клипови рачно изработени Коса Barrettes, Сјајот Маслиново Лист Форма Кубни Циркони Hairpin Домот Злато Коса Додатоци
класифициран:

Спецификација : 3.54(9cm)долго, 0.39(1cm)широк.Материјал : Бакар, Кубен Циркони, Бисер.Боја : 14 K Злато.Тежина : Око�

DEN 359.76
Goody Мини Ноктот Коса Клипови, Избрани Бои, 12-count (1942509)
класифициран:

Goody мини ноктот клипови се совршени за задржување на мали делови од косата.Одличен за обезбедување на гу

DEN 215.52
Метал Кристал Кристал Коса Канџи, Мини Вилица Клипови Не се Лизга Гроздобер Метал Barrette Кристал Коса Клип Сребро Метал
класифициран:

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Тие се издржливи и не е лесно да ' рѓа.Тие можат да се применат за долго

DEN 70.80
Легури На Метал Шупливи Гроздобер Butterflys Коса Клип Коса Додатоци За Жени, Девојки Панк Зелена Многу Симпатична Дизајн
класифициран:

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Тие се издржливи и не е лесно да ' рѓа.Тие можат да се применат за долго

DEN 0.00
AXICIR Големите Метални Коса Ноктот Клипови За Жени, Девојки Густа Косата Додатоци Голема Коса Канџи Тенок Крава Б5
класифициран:

【Висококвалитетни Материјали】Направени од оцетна киселина и легури на метал, анти ' рѓа силна пролет з

DEN 191.76
2 ПАРЧИЊА Пластични Коса Ноктот Банана Коса Клипови Голем Смола Celluloid француски Дизајн Додатоци за Густа Коса за Жени,
класифициран:

Француски Дизајн barrettes со желка celluloid модел, не само embellishes вашата коса, но, исто така, се постигнува добро

DEN 0.00
Губење на Ноктот Клипови за Жените - Големи Ноктот Косата Клипови за Густа Коса Банана Ноктот Клип за Жените Косата Додатоци
класифициран:

????【ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВА】 ќе добиете 4 парчиња големи коса ноктот клипови за жените.Доволно долго клипови

DEN 143.76
KINGMAS 2 Пакет Бисер Коса Клипови Голема Коса, Игли Barrette Врски за Жени, Девојки, рачно изработени Модни Бисер Коса
класифициран:

На Косата Игли Направена од Акрилик Бисери, Цинк Кастинг, Сјајна Злато Позлата и Метални Легури, Трајни �

DEN 95.76
Camila Париз CP3194 француски Коса Barrette Pin Клипови за Девојки, Цвет, Сина, Без Метални Делови, Силна Одржи Контрола
класифициран:

Направени во Франција CP3194 Големина : 4.25 Инч.Пресврт и Клип за да се создаде француски шмек, коса до напра�

DEN 240.00
Мали Коса Клипови Метал Коса Ноктот Клипови за Жени, Девојки, 2 Инчен Медиум Ноктот Клипови за Тенка/Среден Густа Коса,
класифициран:

▶ ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ ЛЕГУРИ Направен од висок квалитет на алуминиум и усвоени на electroplating технологијат�

DEN 0.00
Логото На Црна Позадина Смртоносна Супстанција Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette
класифициран:

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

DEN 0.00
LCLHB 4.5-5 Полу-голема Лакови за Коса Клипови за Девојки Тинејџерите Дете Пакет на 12
класифициран:

Нашиот Бутик Наредени Коса Поклон големина : 4.5 инчен5 инчен; Направени од Страна на квалитет Спроведен с

DEN 0.00