.

YINMZ 1pcs/Пар Коса Клип Личност Симпатична Девојки Моден Дизајн Полн Кристал Појавување на Косата Клип Лак Hairpin Жените Коса Додатоци(1 Пар)

YINMZ 1pcs/Пар Коса Клип Личност Симпатична Девојки Моден Дизајн Полн Кристал Појавување на Косата Клип Лак Hairpin Жените

DEN 87.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Предмет Тип : Главата Носат.Пол : Жени/Девојки/Жени.Материјал : Кристал.Стил : Мода/Сладок/Партија.Шаблон Тип : Геометриски.Шаблон Тип : Geometric Item Тип : Раководител Wear Material : Rhinestone Style : Мода/Сладок/Party Gender : Жени/Девојки/Female Package : 1 КОМПЈУТЕР/Пар на Косата Clip Crystal Тип : Бела Crystal Please овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци 1-2cm грешка.Поради разликата помеѓу набљудувачите и светлина од светлината,вистински боја на објектот може да биде малку поинаков од фотографии е прикажано.

Особините