.

Ruisita 120 Парчиња Алигатор Коса Клипови Метал Еден Prong Сребро Косата Клипови за Коса Додатоци (1.25 инчи)

Ruisita 120 Парчиња Алигатор Коса Клипови Метал Еден Prong Сребро Косата Клипови за Коса Додатоци (1.25 инчи)

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина и количина : големината на секој алигатор коса клип е околу 2 cm / 0.78 инчен, целата hairpin е квадратни, секој пакет содржи 120 парчиња на алигатор коса клипови во квадратен облик; доволни количини е удобен за вашата дневна нега на делумно губење.Не се лизга : изглед е сличен на duckbill, на залак дел е serrated, која може да се поправи на делумно губење добро, нашите алигатор коса клип ќе не боли косата, и не ќе остави траги; овие се добри главата украси.Метал текстура : алигатор коса клип е направен од метал, со сјајна површина, одличен материјал, мазни линии, цврста текстура, и многу издржливи; тоа може да се носи за долго време без лизгање.Издржливи : на работ на алигатор коса клип е полиран многу мазна, ќе не боли вашиот скалп за време на употреба, површината не е лесно да исчезнат, метални материјали е да се носат-отпорни, не е лесно да ' рѓа и корозија, долг работен век.Повеќе користи : можете да додадете вашите омилени коса додатоци на алигатор коса клип според вашите сопствени желби, и да се создаде свој убава hairpin, која може да се користи и во секојдневниот живот се соочуваат со перење, шминка или коса салон; тоа е убава и практична.

Особините