.

2 парчиња Големи Коса Лакови за Жени Голем Лак Клип Девојка Шамија француски Barrette со Долгиот Свилен Сатен Лента Солидна Боја Bowknot Hairpin Едноставна Дама Barrettes Коса Fastene

2 парчиња Големи Коса Лакови за Жени Голем Лак Клип Девојка Шамија француски Barrette со Долгиот Свилен Сатен Лента Солидна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Голем Лак за Коса Клипови : bowknot клип направен од сатен ткаенина и метал француски barrette,мека и издржливи.Шик Дизајн : коса клип опремен со голем лак и долга опашка,метален клип држи коса безбедно место.Косата клипови за девојки се супер лесно да се клип во косата.Тоа е одличен избор за клипинг некои косата на страна, декорирање плетенки, ponytails и кабел, и за секојдневна облека, роденден, специјални прилики, подароци за девојки.Совршени за секоја пригода!.Големина : лак големина прибл.7.5 во ширина,шамија должина прибл.13-14in, погоден за средна и долга коса.Ве молиме имајте во предвид дека ткаенина е мазна и може да финтата.Ве молиме да бидете внимателни кога го користите.

Особините