.

Kosmart - Литванија Направија HairclipМагазин Ampat

Kosmart - Литванија Направија HairclipМагазин Ampat

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тип : Литвански Направени Hairclip.Линија : СЕЗОНСКИ КОЛЕКЦИИ.Крај : Сјајна.Кристали : Yes.Димензии (mm) : 81*21. Ова рачно изработени коса клип е око-фаќање на додатокот.Единствен во својата суптилна форма и голи/корални бои овој коса клип е обврзана да биде еден од вашите омилени.Скапоцени био-пластика користени да ја креирате оваа губење на клипот има до 95 % природни состојки, како што се дрво и памук.Направен во Литванија оваа косата клип е украсен со оригиналниот Сваровски кристали.

Особините