.

Fascigirl 4 ПАРЧИЊА Коса Клип за Жените Страна Слајд Декоративни Овална Шупливи Мода Губење на Ноктот Клип Пластични Вилица Клип за Густа Коса Кадрава Коса Стегач за Де?

Fascigirl 4 ПАРЧИЊА Коса Клип за Жените Страна Слајд Декоративни Овална Шупливи Мода Губење на Ноктот Клип Пластични Вилица

DEN 352.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : косата Со стегач е изработен од пластика, лесни и трајни производи за употреба.Декорација : косата ноктот клип одговара на разни видови на облека, бои косата и фризури, што можете повеќе атрактивни.Прилики : мода губење на менгеме е совршен за секојдневно носење, партија, церемонии, birthday (роденден), банкет, клуб, итн.Губење на ноктот клип еден големина : W*H за : 11.5*5cm(4.53*1.97 во).Функција : вилицата клип со interlocking заби може да се одржи вашата коса во одвива добро и nonslip, совршен за дебели, тенки, кадрава или права коса.Косата со стегач во боја : Црна, кафеава, каки, светлина brown Jaw клип материјал : Plastic Hair ноктот клип еден големина : W*H за : 11.5*5cm(4.53*1.97 во)Пакетот вклучува : 4 x Коса ноктот clip(4 бои)Напомена : - ве Молиме погледнете на мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including4 x Коса ноктот clip(4 бои).

Особините