.

WVYMX [Карта Носителот/Пари Слотови] [Потпирачот Функција] СТП Кожа Магнетни Флип Мобилен Телефон Случаи Заштитна Телефон Покрие Случај со Lanyard за Samsung Галакси S8 Плус С

WVYMX [Карта Носителот/Пари Слотови] [Потпирачот Функција] СТП Кожа Магнетни Флип Мобилен Телефон Случаи Заштитна Телефон

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Compatibality] специјално дизајниран за Samsung Галакси S8 Плус случај, Флексибилни Мека TPU внатрешна обвивка е лесно да се инсталира и да ги отстраните.Лесен пристап до сите контроли и карактеристики; совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа. [Одлична допир чувство] Високо Квалитетен Материјал Паричникот Случај За Samsung Галакси S8 повеќе : Секој флип паричникот случај е рачно изработени и го направи на супериорен faux кожа,кој е издржлив,добро се справи,анти-нула и shockproof. [Прецизни cutouts] Cutouts се точни за Samsung Галакси S8 Плус,погодност за да можете да ја користите слушалката, камера, полнење порта. [Картичка Слотови Носителот Deisgn] Внатрешни работи картичка слотови се дизајнирани за да се стави вашиот бизнис картички/ банкарски картички.Долго молив носителот погодно за чување на вашиот е Пенкало во рака. [Услуга] Ова е најдобриот подарок за вашите пријатели нашите вашето семејство, Ако сакате уште еден дизајн случај ,ве Молиме да пребарувате "WVYMX + вашиот телефон големина".Било прашање во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.Описи [Compatibality] специјално дизајниран за Samsung Галакси S8 Плус случај, Флексибилни Мека TPU внатрешна обвивка е лесно да се инсталира и да ги отстраните.Лесен пристап до сите контроли и карактеристики; совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа Функција Hihg квалитет за девојки за жените и за момчиња и за мажите. [Одлична допир чувство] Високо Квалитетен Материјал Паричникот Случај За Samsung Галакси S8 повеќе : Секој флип паричникот случај е рачно изработени и го направи на супериорен faux кожа,кој е издржлив,добро се справи,анти-нула и shockproof. [Прецизни cutouts] Cutouts се точни за Samsung Галакси S8 Плус,погодност за да можете да ја користите слушалката, камера, полнење порта [Картичка Слотови Носителот Deisgn] Внатрешни работи картичка слотови се дизајнирани за да се стави вашиот бизнис картички/ банкарски картички.Долго молив носителот погодно за чување на вашиот е Пенкало во рака.Пакет Вклучуваат 1*Samsung Галакси S8 Плус случај,Не се вклучуваат мобилен телефон.

Особините