.

Linzhou Случај за LG V60 Thinq 5G Кожен Паричник Флип Заштитни Случај Магнетни Застане на Функцијата Мобилен Телефон Случај за LG V60 Thinq 5G

Linzhou Случај за LG V60 Thinq 5G Кожен Паричник Флип Заштитни Случај Магнетни Застане на Функцијата Мобилен Телефон Случај

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршена заштита : мобилен телефон случај за LG V60 Thinq 5 G е направен од faux кожа која го штити вашиот телефон во сите правци и се спречува оштетување на телефонот од судири.Модерен паричник – содржи картичка слотови и паричник.Тоа може да се користи за извршување банкарски картички и мал износ на пари.Мобилниот телефон случај е поврзан со магнетни затворање.Тоа може да биде лесно да се отвори за време на употребата, што е удобен и сигурен.Носител на функција : со стабилна поддршка функција, тоа е погоден за гледање филмови или видео разговор во слободното време.Практична настава : благодарение на прецизниот дизајн, лесен пристап до напојување, волумен и сите пристаништа, копчиња и функции кои ви даваат пријатно искуство.Customer service : Ако имате било какви проблеми по купувањето на производот, ве молиме ги споделите со нас преку е-маил и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.Linzhou.Погоден за LG V60 Thinq 5 G флип тип заштитни случај.Шевовите усвојување на таписерии и убава форма.Мобилниот телефон случај е stitched на врвот и се наредени со мека faux кожа.Обрнете посебно внимание за чистење на зглобовите, cutouts, мекост и плоштадите за време на обработката.Овие се види случаи се направени од високо-квалитетна кожа, материјал е силен и издржлив и може да се користи за долго време.Школка дизајн со парични средства и кредитна картичка во држачот ви овозможува да се одржи на банкарска картичка и вашиот мобилен телефон за да го направат вашиот живот полесно.Мулти-агол на зумирање екран функција, лесно да се види филмови, читајте информации, видео разговор, итн.Посебни магнетно копче дизајн е повеќе елегантен и префинет.Пакување : LG V60 Thinq 5 G кожа случај.

Особините