.

Мобилен Телефон Случај Одлично за Huawei P40 Лајт/Нова 7i/Нова 6se Симпатична Мачка и Куче Врежана Хоризонтална Флип Кожа Случај со Заградата/Картичка/Паричникот/Lanyard(Роз?

Мобилен Телефон Случај Одлично за Huawei P40 Лајт/Нова 7i/Нова 6se Симпатична Мачка и Куче Врежана Хоризонтална Флип Кожа

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај. 100% Висок Квалитет и Добра Цена Телефон задниот Поклопец Добра Performace Правилна инсталација е важно за успешна употреба.Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања.1. Концизен : мачка и куче дизајн, симпатична и стилски.2. Функција : card slot, паричник, лесен за употреба, заградата на функцијата е дизајниран за лесно прегледување.3. Погодност : Сите копчиња и порти може да се пристапи, обвинет, и поврзан на слушалки кабел, без отстранување на телефонот случај.4. Преносни : телефон е светлина и тенки, и тоа е полесно да се носат со lanyard.5. Издржливи : TPU материјал со добри перформанси и висок квалитет може да се користи за долго време.6. Анти-падот : Четири-агол TPU all-inclusive дизајн, многу добар отпор да падне.

Особините