.

TUCCH Случај за iPhone 13 Про Max Паричникот Случај, Премија СТП Кожа Folio Случај со [Потпирачот] Картичка прекривачот [Заштитна TPU Внатрешни работи Случај] Компатибилен со iPho

TUCCH Случај за iPhone 13 Про Max Паричникот Случај, Премија СТП Кожа Folio Случај со [Потпирачот] Картичка прекривачот

DEN 503.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✿✿✿ КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ ✿✿✿ - Специјално дизајниран за вашиот i Phone 13 Про Max 6.7-инчен.НЕ се ВКЛОПУВААТ други уреди.Направени од премиум СТП кожа & трајно заштитен мека TPU внатрешна браник, обезбедува удобно чувство на допир и трендовски изглед. ✿✿✿ ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН ✿✿✿ - Со 3 кредитна картичка носители и 1 парични џеб кои можете да носат вашата ИДЕНТИФИКАЦИЈА, кредитни картички, возачка дозвола & пари лесно и без дополнителна паричник.Паричникот картичка дел, исто така, има лесен отвор за брз пристап до вашата дневна суштинско значење картичка. ✿✿✿ ПРЕЦИЗНИ кроена & ПОТПИРАЧОТ ✿✿✿ - Лесен пристап до сите пристаништа, контроли и копчиња, без отстранување на вашиот i Phone 13 Про Max случај паричник.Едноставен за инсталација и отстранување.Стенд функција ослободува рацете, додека гледањето видеа или разговор на facetime. ✿✿✿ 360 степени ЗАШТИТА ✿✿✿ - ги Опфаќа сите страни и агли на вашиот телефон, го штити вашиот нов i Phone 13 Про Max од прашина, гребнатини, испакнатини, и дневната штета.Оваа i Phone 13 Про Max флип паричникот кожа случај овозможува сите околу заштита на вашиот паметен телефон. ✿✿✿ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА ✿✿✿ - Со цел да се води поголема клиент искуство задоволство, сите кожа случаи се продаваат во нашата продавница, кои се опфатени со ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.Ако сите не-вештачки проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас за да добиете нова замена бесплатно или со наплата.

Особините