.

Галакси S9 Случај, Marauder е Мапата Гроздобер Магија Значка Шема Кожен Паричник Кредитна Картичка Носителот Торбичка Флип Стојат Случај Покритие за Samsung Галакси S9 (2018)

Галакси S9 Случај, Marauder е Мапата Гроздобер Магија Значка Шема Кожен Паричник Кредитна Картичка Носителот Торбичка Флип

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен : Samsung Galaxy S9 (2018) (Не одговара Галакси S9 Плус ).Држи вашиот телефон, сигурно, и на бизнис, банка или патување картички за кога сте во движење!.Скриени магнетни предвремени затворање, како и Пристап до сите порти и копчиња.Го заштитува вашиот мобилен телефон од гребење, нечистотија, отпечатоци од прсти и други дневен надомест на штета.Пристап до сите функции на вашиот уред, без да се отстрани од случајот ,Задната камера дупка.Се провери од оваа нова кожа паричникот случај кој комбинира паричникот и телефонот во еден случај.Случајот е направена од квалитетот СТП кожа материјали да го заштитите вашиот телефон од гребење и smudges.Тоа, исто така, има две картичка џебови за да безбедно и задржете го вашиот essentials како кредитна картичка, лична карта и пари.Голема како подарок за луѓе кои се секогаш во движење.

Особините