.

Hongping Случај за Samsung Галакси A42 5G СТП Кожен Паричник Случај со Картичка Џебови Назад прекривачот Двојно Магнетски Затворач и Издржливи Shockproof црвена

Hongping Случај за Samsung Галакси A42 5G СТП Кожен Паричник Случај со Картичка Џебови Назад прекривачот Двојно Магнетски

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

(Компатибилност) Компатибилен со Apple, Samsung Галакси A42 5 G САМО, НЕ одговара за било други модели на телефони. (Мултифункционален)Постои магнетни монтажни паричникот на задната страна на Samsung Galaxy A42 5 G флип заштита кутија, која може да погодно продавницата за повеќе кредитни картички, пари, лични карти, возачки дозволи, фотографии на љубителите или деца. (Премиум Материјал) Направен од висок квалитет на трајни Faux СТП кожа и меки TPU внатрешна обвивка, елегантен и удобен допир, убава телефон случај покријте добро го заштитите вашиот телефон од било шокови, капки, гребење или штети. (Secure Магнетни Затворање) А високо-ефикасна добра силни магнетни snap се отвора и затвора безбедно, обезбедува безбедна и сигурна заклучување за да се задржи вашиот случај цврсто затворени.Обезбедува совршен Полно работно тело за заштита на вашиот телефон од шокови, штети, dusts и гребнатини кога вашиот телефон паѓа случајно. (Samsung Галакси A42 5 G Случај)Прецизност cut-испис овозможи лесен пристап до сите копчиња.Потпирач за поддршка функција за удобно видео гледање, читање, и се соочуваат со Време.Посебни карактеристики : Вклучува Монета Торбичка. ?100 Percent Сосема Нов и Висок Квалитет. ?Луксузна СТП кожа донесе нежен и класичен изглед. ?Назад содржи монтажни магнетна картичка во држачот, 2 паричникот слотови и 4 лиценца слотови, обезбедување на доволно простор за се што ви треба. ?Standup или Потпирачот карактеристики за удобно видео гледање, читање, & лице Време. ?Вклучени тежок Случај за телефон со силни магнетни назад, пренослив и компактен. ?Врвка за околу рака за лесно носење, се е поврзано, совршен за секојдневна употреба. ?Погодна за жени, мажи, возрасни, и тоа се оди сосема добро со поголемиот дел purses и облека.?Овој Паричник Случај е ГОЛЕМ РОДЕНДЕН, и ОДМОР ПОДАРОК идеја?Компатибилен со : Samsung Galaxy A42 5 G Пакет се Вклучени : 1x Samsung Галакси A42 5 G Паричникот Случај Сигурен по услуга : 1.Еден месец се врати и една година услуга. 2.Вашиот најголем задоволство,нашата цел сите. 3.Само да не контактирате за ако имате било каков проблем,ние ќе бидам тука со вас во секое време.

Особините