.

LG K22 Случај, Gift_Source [Folio Стил] Ултра Тенок СТП Кожа Виткање Паричникот Случај Магнетни Затворање Флип Стојат Функција Покрие Вграден Картичка Слотови за LG K22[Браун]

LG K22 Случај, Gift_Source [Folio Стил] Ултра Тенок СТП Кожа Виткање Паричникот Случај Магнетни Затворање Флип Стојат Функција

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Забелешка : Овој случај е одговара за LG K22 ,не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Материјал : Направен со Премиум СТП Кожа.Четири агол заштита од висок квалитет мека TPU внатрешниот кожата школка, исто така, е во шок абсорбента материјал .ја спречува гребнатини на вашиот телефон .не-токсични и еколошки.ИНТЕГРИРАН ДИЗАЈН : во Внатрешноста на случај, постојат три картичка слотови, а од страна на џеб за пари или дополнителни картички.Се поедностави вашиот живот и вашиот џеб.Нема повеќе потреба за паричник!удобен магнетни затворање кои го прават совршен на сите круг на заштита.СТОЈАТ Функција : Совршен за видео разговори и гледање филм.Може да биде лесно да се конвертира во мирување случај за видео гледа и пораки.Прецизни cutouts за целосен пристап до сите порти, копчиња, камери, звучници, и mics.

Особините