.

Класичен Додатоци Veranda водоотпорен 67 Инчи Преголеми Патио Чадор Складирање и Торба за Носење

Класичен Додатоци Veranda водоотпорен 67 Инчи Преголеми Патио Чадор Складирање и Торба за Носење

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се вклопува патио чадори до 67"l расклопуваат, кеса димензии 67"w x 7"d x 7"h.Gardelle ткаенина карактеристики елегантен вода-отвратителен ткаенина врвот со заштитен отпорен на вода 6p-слободен ламинат undercoating и заштитна темно поздравниот guard здолниште.Кликнете-затворете ремени snap околу тркала/нозе за да се обезбеди покривање на windy дена, а еластична полите кабелот со toggle овозможува прилагодување за тесна и custom-како се вклопуваат.Отворите за вентилација се намали кондензација и правец lofting, поместена рачки за лесно монтирање и отстранување.Три години ограничена Гаранција.Клиент омилен за својот модерен дизајн, издржливост, вие сте исто така купување мир на умот.Не само што ќе ја вашата скара & патио мебел бидат заштитени од елементи, туку ќе бидат заштитени со најлесниот гаранција во индустријата.Ако вашиот производ не успее во рамките на гарантниот период, погледнете за нас онлајн & искористете ги предностите на нашата кавга-бесплатно гаранција програма поддржана од страна на нашите нас-базирани услуги на клиентите тим.Клиент омилен за својот модерен дизајн, издржливост и богата збирка на појавување на производи, Veranda линија карактеристики нашата тешка категорија Gardelle ткаени полиестер ткаенини и специјални вода-отвратителен и отпорни поддршка.

Особините