.

Градина Банана Parasol Покрие Конзолни Отворено Parasol Заштитна Маска Големи Патио Чадор Покрие со Патент Трајни Водоотпорен 205x57x48 25cm Црна (Боја : Мали)

Градина Банана Parasol Покрие Конзолни Отворено Parasol Заштитна Маска Големи Патио Чадор Покрие со Патент Трајни Водоотпорен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесен за користење : Тоа е опремен со ' рѓа-доказ страна патент што го прави поклопецот лесно да се отвораат и затвораат.Лесен за чистење : Тоа е многу лесно да се мијат, само треба црево го капакот надолу со вода и исушете ја нагоре, во сонцето.Големина : 205x57x48/25cm погоден за градинарски мебел во собата.Ве молиме проверете ги димензии за правилно се вклопуваат.Издржлив материјал : направен од оксфорд ткаенина, која го штити вашиот чадор од напукнување, исчезнува и нагон за чешање на окото.Водоотпорен материјал : Силна водоотпорен оксфорд ткаенина, подобро да ја заштитите вашата градина мебел од дожд, сонце и прашина.Боја : Мали.

Особините