.

Заштитна Parasol Маска, Банана Конзолни Чадор Покрие со Zip, Водоотпорна Оксфорд Ткаенина Windproof и Снег Безбедно Отворено за Конзолни Parasol 280x30x81x45 cm (Големина : 280x30x81x45 см)

Заштитна Parasol Маска, Банана Конзолни Чадор Покрие со Zip, Водоотпорна Оксфорд Ткаенина Windproof и Снег Безбедно Отворено

DEN 1317.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Водоотпорен : силна водоотпорен оксфорд ткаенина, стп обложени, дише, лесен, удобен да вклучите и здрав.капакот нема да се намалат, исчезнат или да се деформира во тешки услови, како што се дожд, снег, мраз или птичјиот измет.широк компатибилност : 280 cm h x 40 см w (врв) / 70 см w (средината) / 50 cm w (дното)проверете ги вашите parasol е димензии за правилно се вклопуваат.оваа parasol корица вклопува повеќето конзолни чадори за.целосен временски заштита, заштита од сонце водоотпорен заштита од дожд, прав и птичјиот измет; со дополнителни свитлива торба изработени од ткаени полиестер материјал, се многу практични.лесно да се стави на и полетување : екстра телескопски пол да ви помогне да се стави на parasol маска, можете да го скрати пол кога не е во употреба.со анти unzipping велкро страна рака на parasol маска која беше специјално дизајниран за да се задржи parasol покрие безбедна на parasol, така што parasol покрие нема да биде воодушевен од ветрот.лесен за употреба & исчисти : тешка должност рѓа-доказ страна патент прави поклопецот лесно да се отвораат и затвораат.да се исчисти, едноставно ги чадор покријте ја со влажна крпа или црево надолу со вода и потоа исушете го на сонце.

Особините