.

Parasol Маска, Водоотпорен, Windproof, Сончање, Тешки Rip Доказ 210D Оксфорд Ткаенина крупните Конзолни Чадор Покрие со Zip (265x50x40 cm) Црна

Parasol Маска, Водоотпорен, Windproof, Сончање, Тешки Rip Доказ 210D Оксфорд Ткаенина крупните Конзолни Чадор Покрие со

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Отпорни издржливи : направен од тешки-должност оксфорд 420d полиестер материјал, внатрешниот слој и двојно stitched граница рабовите спречување на овој пазар чадор маска од напукнување, бледнее, кинење и мувла акумулација.тоа може да се остави надвор целата година и обезбедува целосна временски заштита.совршена големина : 265 cm h x 40 см w (врв) проверете ги вашите parasol е димензии за правилно се вклопуваат.оваа parasol корица вклопува повеќето од конзолни чадори.тешки водоотпорен материјал : направен од 210d пвц-наредени во оксфорд ткаенина, ова се тешки-должност parasol поклопецот е водоотпорен, сончање, солза-отпорни и згаснат-отпорни, заштита на вашата parasol од силното сонце, дожд, снег, прав.windproof : лесно да се стави на и полетување со parasol покрие со zip.има прилагодливи полите кабелот на дното.кој беше посебно дизајниран за да се задржи покрие безбедна на parasol, така што тоа нема да биде воодушевен од ветрот.лесно чистење складирање : тоа е многу лесно да се мијат, само треба црево го капакот надолу со вода и исушете ја нагоре, во сонцето.оваа поклопецот доаѓаат со екстра носи торба за лесно складирање кога не е во употреба.Димензија : 265 cm H x 40 см W (врв) / 70 см W (средината) / 50 cm W (дното)Материјал : 210 D оксфорд fabric Color : Black Package Листа : 1 x Parasol Cover Note : Прирачник за мерење, 1 ~ 3 cm е разумен грешка, ве молиме да бидат сигурни да се купи и да користи。.

Особините