.

Патио Чадор Маска, Оксфорд Ткаенина Водоотпорен Dustproof и УВ Заштита Parasol Заштитна Маска со Патент и Drawstring Кабелот за Табела Стол, Градина Двор Балкон Чадори(#3)

Патио Чадор Маска, Оксфорд Ткаенина Водоотпорен Dustproof и УВ Заштита Parasol Заштитна Маска со Патент и Drawstring Кабелот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Трајни Оксфорд Ткаенина】Оваа градина отворено патио чадор е направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина,цврсти и издржливи во употреба. 【Водоотпорен&Киселина Доказ】Киселина отпорни, алкално отпорни, отпорни на абење, водоотпорен, заштита на мебел од лошите временски услови и од сонцето. 【Целосна Заштита за Вашата Маса】Овие заврши опфаќа заштита на вашата маса од птичјиот измет, sap и загадување. 【Лесно да се Чисти】Преносни,лесен за чистење,лесно да се свитка, погоден за секоја прилика, како што се забави, свадби, продавачи и сл. 【Цела Сезона Употреба】Дизајниран за долгорочна употреба, погоден за сите во текот на годината употреба.Боја : #3.

Особините