.

Патио Чадор Комарец Пребивање,Чадор Комарец Нето,Патент Вратата Полиестер Мрежа Нето Екран за Патио Градина на Отворено-Одговара 9FT Чадори и Патио Маси(Црна)

Патио Чадор Комарец Пребивање,Чадор Комарец Нето,Патент Вратата Полиестер Мрежа Нето Екран за Патио Градина на Отворено-Одговара

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. . 【Лесно Собранието & Отстранување】Оваа комарец пребивање за чадор трае само неколку минути да го инсталирате или отстраните.Кога не е во употреба, на нето-комарец може да биде укината нагоре.на чадори за patios надвор укината големина на чување е мал и не заземаат простор. 【Уникатен Zippered Врати Дизајн】 Нашите трајни чадор комарец нето 9 ft е дизајниран со патент отворање за лесен пристап.На патент е тенка линија која ќе не го попречи вашиот поглед. 【Висок Квалитет на Комарец Пребивање】Оваа патио чадор пребивање е направен од високо-квалитет 100% полиестер влакна, и тоа доаѓа со monofilament дебелина.На комарец патио нето е доволно густа за да се задржи mosquitos надвор додека тенка доволно да се зачува вашиот поглед. 【Нови Пондерирана Дното Дизајн На чадор комарец нето】Постои Доведе во внатрешноста на долниот прстен на комарец пребивање за патио чадор и Да додадете тешки работи,кои се Спречи бран од дува на комарец нето далеку. 【100% Gurantee и Услуга】Ние обезбедуваме 24 часовна услуга на клиентите и ние обезбеди две години гаранција на овој комарец нето за патио чадор за патио маса.Ако не сте задоволни со оваа ситуација, ве молиме контактирајте со нас во прв пат.Боја : Црна.

Особините