.

Отворено Патио Чадор 600D Водоотпорен Корица Вклопува 7 - 11FT Чадори

Отворено Патио Чадор 600D Водоотпорен Корица Вклопува 7 - 11FT Чадори

DEN 813.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од 600 D оксфорд ткаенина која има отпор за да избледее, облека, УВ.Големина-75 x 21.7 x 23.6 инчен (190x55x60cm) -Hight x Top x Дното.Поместена се справи прави поклопецот лесно да се отстрани.Здрав патент и прилагодливи drawstring се дизајнирани за полесно покриеност.Сите Сезони Сите Временски Заштита-Windproof, rainproof, snowproof, dustproof и УВ-доказ.Оваа маска е целосна заштита за чадори до 11ft Кол круг или 8ft L квадратни. [Материјал] 600 D оксфорд материјал(подобро од 420 D), која има подобри перформанси водоотпорен и помек ткаенина. [Лесно да се Отстрани] Со страна се справи и патент , тоа е полесно да се отстрани овој unbrella покрие кога не се потребни. [Прилагодливи Drawstring] Со drawstring, тоа е полесно да се обезбеди покритие. [Сите Сезони Сите Временски Заштита]Windproof, rainproof, snowproof, dustproof и УВ-доказ. [Материјал] 600 D оксфорд материјал(подобро од 420 D), која има подобри перформанси водоотпорен и помек ткаенина.[Лесно да се Отстрани] Со страна се справи и патент , тоа е полесно да се отстрани овој unbrella покрие кога не се потребни.[Прилагодливи Drawstring] Со drawstring, тоа е полесно да се обезбеди покритие.[Сите Сезони Сите Временски Заштита]Windproof, rainproof, snowproof, dustproof и УВ-доказ.

Особините