.

8 инчен Агол Туш Полица и 5 инчен Сапун Јадење - Бронза Ѕид Монтирани Бања Организатор Метро Flatback

8 инчен Агол Туш Полица и 5 инчен Сапун Јадење - Бронза Ѕид Монтирани Бања Организатор Метро Flatback

DEN 1127.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

✅ Пакет вклучува 8 инчен Агол Туш Полица и 5 инчен Сапун Јадење Flatback Ѕид Монтирани Бања Организатор во Класичен Бронза Фрлен Метал. ✅ ЛЕПАК НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Компатибилен со Devcon 5 Минути Гел Епоксидна (се препорачува) или споредливи изградба одделение епоксидна.Види инструкции за инсталација на пакетот за листа на препорачани лепила. ✅ ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нашите полици употреба лесен не вежба инсталација метод за апликација на било која постоечка мазен камен и керамички плочки површината. ✅ НУЛА И ДАМКА ОТПОРНИ : П-Печат технологија е направен за влажни средини обезбедување на нула и ' рѓа отпорна површина која ја штити против дамки. ✅ ДОСТАПНИ ВО ПОВЕЌЕ КОНФИГУРАЦИИ И ЗАВРШУВА : Агол полица, сапун јадење, лебдејќи полица, подложка за нозе и туш caddy туш производ организаторот.

Особините