.

Сојузничките Месинг СТР-1D-22-GAL Pacific Grove Колекција 22 Инчен Галерија Точки Акценти Стаклена Полица, Сатен Хром

Сојузничките Месинг СТР-1D-22-GAL Pacific Grove Колекција 22 Инчен Галерија Точки Акценти Стаклена Полица, Сатен Хром

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Солидна месинг галерија железнички ќе го задржи вашето предмети безбеден.Акрилик компоненти суптилно ги истакнуваат овој елегантен дизајн.Направени со 3/8-во дебело стакло за безбедност и сила.Предвидено со ограничено траење.Додадете една убава фокусна точка за вашиот бања со овој елегантен и функционална полица единица.Овој класичен дизајн со акрил акценти ќе се направи храбар дизајн изјава.Тоа е елегантен галерија железнички, исто така, работи да се задржи вашата предмети безбедна и во место.Направени од цврст месинг оваа декоративни полица ќе се обезбеди живот на употреба.

Особините