.

Сојузничките Месинг CL-5-16TB-IRW Каролина Колекција 16 Инчен Тројно Крпа Бар Дрво Полица, Мат Бела

Сојузничките Месинг CL-5-16TB-IRW Каролина Колекција 16 Инчен Тројно Крпа Бар Дрво Полица, Мат Бела

DEN 9072.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направена од сите цврсти месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно. 5-во x 16-во x 3/8-во дебел слој на пудра орев тврдо.Традиционалниот дизајн со класичен дизајн елементи.Достапни во широк спектар на живот дизајнер завршува.Предвидено со ограничено траење.Додадете една убава фокусна точка за вашиот бања со овој елегантен и функционална полица единица.Неговиот класичен традиционален дизајн ќе комплимент вашиот декор како три тврдо полици ви даде многу практични полица простор.Крпа бар под е совршен за бесење рака крпи.Направени од цврст месинг оваа декоративни полица ќе се обезбеди живот на употреба.Нашата Каролина Колекција е прилично голема, со повеќе од 60 производи, што го прави совршена колекција за нови или преобликува бањи или кујни.Својата традиционална, недооценено дизајн одржува едноставен, но елегантен сензибилитет.Тоа вклучува голем број на дрвени полици (до три групи) со лесно достапни опции како интегриран крпа барови и галија шини; стаклени полици; beveled-edge ѕид-монтирани огледала во неколку форми; и вратата и фрижидер повлекува.Други додатоци вклучуваат мулти-кука полици, сапун точење, сапун јадења, и votive candleholders.Бидете сигурни да проверите на многу различни стилови за хартиена крпа и тоалетна хартија на сопствениците.

Особините