.

Naiture Колекција Калено Стакло Полица - Две Полиците во Бранеа Никел Заврши

Naiture Колекција Калено Стакло Полица - Две Полиците во Бранеа Никел Заврши

DEN 3839.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Инсталација Тип : Ѕид.Материјал : Стакло.Ширина : 19-1/4".Висина : 15-1/8".Длабочина : 4-3/4".Инсталација Тип : Ѕид Дизајн : Преодни Материјал : Стакло Ширина : 19-1/4" Height : 15-1/8" Длабочина : 4-3/4" Монтажа Хардвер Вклучени : Да Монтажа Хардвер Сокриени : Да Собрание е Потребно : Да Број на Полици : 2 Стаклена полица е 15-3/4" L x 4-3/4" W (напред-назад).Калено стакло дебелина 1/4".

Особините