.

Schluter Системи Лажат Полица-N - Цветни Дизајн - Greige - (SNS1D5TSBG) Kerdi-Линија Туш Acessory

Schluter Системи Лажат Полица-N - Цветни Дизајн - Greige - (SNS1D5TSBG) Kerdi-Линија Туш Acessory

DEN 1364.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

На Schluter ПОЛИЦА-N е флорални дизајн агол полица наменета за префабрикувани лажат, заврши alumimum greige.Schluter-ПОЛИЦА-N е правоаголна полица со цел да се вклопи во Schluter-KERDI-ОДБОР-SN префабрикувани ниши.Полицата е не бара посебно одржување или нега .Природни средства за чистење може да се користи за чистење на shelfs.Едноставна инсталација во врска со плочка, за нови или retrofit инсталации.Појавување на мозоци решетки се достапни.

Особините