.

lzazj Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани Крпа Рек Калено Стакло Мулти-Слој Удар, 5 Големини

lzazj Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани Крпа Рек Калено Стакло Мулти-Слој Удар, 5 Големини

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : калено стакло + месинг (еколошки материјал, водоотпорен и анти-корозија, нема рѓа).Карактеристики : двојно крпа бар, оградата дизајн, дебелина темпериран стакло, силна носивоста, се изедначи површината, лесно да се чисти, заоблени агли, безбедни и не се повреда на раката.Големина (должина х ширина) : 1 основен капитал (тиер=43/48/53/58/68x12x26cm, тиер 2=43/48/53/58/68x12x48cm, 3 нивоа=43/48/53/58/68x12x72cm (видете ја големината на Сликата).Инсталација метод : удирање инсталација (комплетен прибор, стабилна).Дали сте во потрага за бања организатор, кога ќе го имаме, сè е уреден и бучно.Ви даде добро расположение!Не двоумете се, го купат!Материјал : калено стакло + brass Bearing капацитет : 35 kg Quantity : 1 piece Layer : 1/2/3 layer Style : едноставен и modern Surface процес : electroplating process Material предност : Дури и ако калено стакло е скршен, тоа ќе биде прекината во форма на честички, без остри агли, и не ќе му наштети на човековото тело.Соодветно место : купатило, кујна, дневна соба, балкон, bedroom Maintenance метод : 1. Исплакнете ја површината редовно со вода и исушете со мека крпа.2. Чистење на тешко да се отстрани нечистотијата со неутрална со блага течни и безбојни стаклени cleaner3. Обидете се да се избегне контакт со кисели средства за чистење, груби материјали или абразивни средства за чистење.

Особините