.

WQERLC Мултифункционален Полица,Бања Полиците Без Дупчење, Туш Полица Никогаш не ' Рѓа, Алуминиум , Триаголен Бања Полица/Б/Двоен Слој

WQERLC Мултифункционален Полица,Бања Полиците Без Дупчење, Туш Полица Никогаш не ' Рѓа, Алуминиум , Триаголен Бања Полица/Б/Двоен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал Карактеристики : Алуминиум, Лесни, Издржлив и Не Ќе Исчезнат Широко се Користи во Производи за внатрешна Декорација.Добра Стабилност : Мазни Страни на Туш Вратата се Спречи Гребнатини и Висока Ограда Спречува Паѓа.Модерната Едноставност : Оваа Бања со Туш Заштедува Простор и ја Прави Вашата Бања Почиста.Бања Туш Полица : Полиците Може Да Се Одржи Шампон, Клима Уред, Чаши, Паста За Заби, Итн.Двојно Куки Havenger и постабилен Hooking Сила Од Еден Куки, Која Може да Кука Крпи, Бања Топки, Жилети, Итн.Квалитет на Услуга : Прво на Сите, Ви Благодариме за Вашата нарачка, Ако Имате Било какви Прашања по Приемот на Стоката, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето, Ние Ќе Ви Одговори во Рок од 24 Часа, Ви Благодариме за Вашето Разбирање и Поддршка!.

Особините