.

КООРДИНАТОР Едноставна Ковано Железо Ѕид-Монтирани Складирање Кошница Бања Удар-Бесплатен простор за Складирање Кошница Рек Дневна Соба Списание Кошница

КООРДИНАТОР Едноставна Ковано Железо Ѕид-Монтирани Складирање Кошница Бања Удар-Бесплатен простор за Складирање Кошница

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Многу погодна за кујна, бања и тоалет, дневна соба и други прилики да ги красат и да се среди, се направи вашиот дом, светли и чисти.Железо мрежа дизајн, стилски и едноставен, ѕид-монтирани дизајн, се зачува простор.Големината е за 28.5*12.5*12.5 см (прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2 CM грешка).Шупливи дизајн на сите страни, вентилирани и дише, се исцеди и исуши.Може да се одржи шампон, туш гел, toiletries или парфем шишиња, итн.за да ги задоволат вашите различни потреби.Инсталација Тип : Ѕид Монтирани Type No.на Нивоа : Единствен.

Особините