.

SEMOPAWA Бања Рек Бања Полица Модерна Злато Двоен Слој + Една Прачка Храбар Заоблени Стакло + Алуминиумски Електрични Вежба Перфорирани Бања Дома Хотел Бања Рек/Полица

SEMOPAWA Бања Рек Бања Полица Модерна Злато Двоен Слој + Една Прачка Храбар Заоблени Стакло + Алуминиумски Електрични Вежба

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 53cm * 8см * 46cm; стакло големина : 45см * 13cm;.Материјал : алуминиумски + стаклениот; број на слоеви : двоен слој + една прачка;.Инсталација метод : електрични вежба за дупчење;.Применливи места : бања, дома, хотел;.Има грешка поради прирачник за мерење на големината.

Особините