.

Сојузничките Месинг DT-1PT/22-GAL Dottingham Колекција Хартиена Крпа за Носител со 22 Инчен Галерија Стаклена Полица, Антички Pewter

Сојузничките Месинг DT-1PT/22-GAL Dottingham Колекција Хартиена Крпа за Носител со 22 Инчен Галерија Стаклена Полица, Антички

DEN 4482.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени со 3/8-во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Паметен дизајн вклучува интегриран хартиена крпа држачот.Стакло димензија 22-во x 5-во.Направени за да се приспособат на голем и редовни големина ролни.Галерија железнички дизајниран да ги чувате вашите предмети во место.Се зголеми просторот и ефикасноста со оваа прекрасна стаклена полица и хартиена крпа носителот комбинација.Големи или редовни големина ролни од хартија крпа ќе работи со овој удобен простор за заштеда на енергија хартиена крпа држачот.Галерија железнички ќе го задржи вашето предмети се обезбеди додека интегрирани хартиена крпа носителот овозможува креативен простор за вашиот тек.Направени од цврст месинг и калено стакло овој класичен единица со што ќе се зајакне секоја кујна.На Dottingham Колекција е еден од нашите центар колекции.Со 80 уникатни парчиња, тој нуди фасцинантен избор на бања прибор, од полиците да крпа барови тоалетна хартија на сопствениците.Тоа е TP носителот постава е најголем од нашите колекции и нуди неколку стилови, вклучувајќи еден, два, три и пет-се тркалаат на сопствениците.Изберете хоризонтална или вертикална екранот за две и три-roll носители, со стакло или дрво полица опции за сите, но на пет-се тркалаат.Dottingham, исто така, има голем избор на стакло и дрво полиците, фен за коса носители и на организаторите, и крпа барови.Други необични додатоци вклучуваат гостин крпа коцки, замав-рака крпа шини, ѕид-монтирани темјан се држи носителот, ѕид-монтирани огледала, земи барови, и туш род загради.

Особините