.

Сојузничките Месинг NS-5/22 22 Инчен Три Нивоа Стаклена Полица, Венецијански Бронза

Сојузничките Месинг NS-5/22 22 Инчен Три Нивоа Стаклена Полица, Венецијански Бронза

DEN 561.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3/8-во дебела калено стакло за безбедност и сила.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Стакло димензија 22-во x 5-во.Достапни во различни дизајнер завршува.Предвидено со ограничено траење.Опис на производот Додадете простор и организација на вашите бања со овој едноставен, современ дизајн 3-ниво стакло суета рок Кој калено beveled остро стакло и цврсти месинг хардвер оваа shelving единица е направена за издржливост, сила и стил Еден од многуте координирање на додатоци во Сојузничките Месинг колекција на производи оваа суптилна стаклена полица единица е совршен додаток на вашата бања оркестарот Од Производителот Нашата компанија е интензивно се ангажирани во креирање и давање на ексклузивна колекција на бања.Ова Тројно Стакло Полица е дизајниран со екстра заштита во согласност и може да се користи во различни апликации.Овие стаклени полици се нудат во различни форми, дезени, димензионални точност, цврсти стакло дебелини, издржливост и големина.Овие чиста месинг стаклени полици може да се монтира на соба ѕид е , канцеларии и бањи.

Особините