.

Smart Watch за Android и iOS Телефони Водоотпорен Smart Watch за Жени Мажи Спортски Дигитален часовник Фитнес Тракер отчукувањата на Срцето Крв, Кислород Спиење Следи Компатибиле

Smart Watch за Android и iOS Телефони Водоотпорен Smart Watch за Жени Мажи Спортски Дигитален часовник Фитнес Тракер отчукувањата

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Во случај на smart часовник е направен од метал. [Заштити и да го следи вашето здравје] smart watch може автоматски да го следат вашиот отчукувањата на срцето во текот на денот и мерење на четири повеќето критични физички здравствени индикатори : температурата на телото, крвниот притисок и крвните кислород. [Smart потсетник за дојдовни повици и пораки] од Страна на поврзување на мажите и жените паметни часовници со паметни телефони, вашите податоци може да бидат прикажана на паметни часовници истовремено, како што се дојдовните повици, текстуални пораки, Facebook, Whats App, Твитер, Скопје, Instagram, Линија, Skype, Gmail, Sedentary потсетување, pedometer, далечински камера, најдете smart watch, светлината на вредноста, vibrating аларм и повеќе корисни функции, така што никогаш нема да пропуштите важни вести.[Неутрален мода smart watch] Водоотпорен smart watch, убав облик, круг екранот, 1.Дигитални часовници имаат повеќе бира.30 инчен full touch екран, 240*240 пиксели резолуција, така што сликата е јасна и светла. [Водоотпорен IP67] IP67advanced водоотпорен и dustproof, рака мие, се мијат твоето лице, не грижете се за добивање на влажни во дождливите денови, ги исполнуваат секојдневно водоотпорен на спортски живот.Ние ги извршуваат повисок квалитет на производите и ќе продолжи да се направи напредок. [Точни вежба следење, повеќе вежбање режими] фитнес види точно може да се следи вашите чекори, калории, спиење фаза, отчукувањата на срцето, крвниот притисок, крвта со кислород, температурата на телото, здравствен надзор; поддршка на повеќе вежбање режими : трчање, возење велосипед, бадминтон, Спортски начини како кошарка и фудбал; рекорд различни податоци.ви благодариме на сите. [2021 најновите паметни види] T23 smart watch, крв, кислород, крвен притисок, пулс на срцето, температурата на телото, здравјето види, 1.Фитнес часовници исто така, може да се следи спиење и да се обезбеди сеопфатна спиење анализа. (Длабок сон, светлина и се будам на спиење време). (Забелешка : не е комплетно водоотпорен, па ве молиме да се избегне капење, нуркање или топла спрингс, кога тоа е полна пареа.Кога ќе го подигнете го вашиот зглоб, екранот автоматски ќе светне.30 инчен high-definition целосно на допир, вежбање рекорд (чекор пребројување на гласовите, километражата, итн.

Особините