.

Smart Watch за Мажите,Desong Круг Smart Watch BT Телефонски Повик HD Екран на Допир 360MAh Големи Батерија Музика, Спорт Фитнес Тракер Водоотпорен за Android и iOS

Smart Watch за Мажите,Desong Круг Smart Watch BT Телефонски Повик HD Екран на Допир 360MAh Големи Батерија Музика, Спорт

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Нов Дизајн】 : Desong K28 H целата рамка на smart watch Беше направена од страна на цинк легура и поврзан со монтажни 22mm модерен рака која е одлична за Мажи во спортот и бизнисот.НОВИ 1.32 инчен Full HD IPS екран на Допир донесе 360*360 висока резолуција, и светол екран, дури и под сонце.Водоотпорен уверува можете да го носат во секојдневниот живот, дури и на дождлив ден или се Мијат рацете. 【Се следи Здравјето на 24 ЧАСА】 : Ажурирано точни динамичен отчукувањата на Срцето откривање Сензор VC31 донесе целиот ден отчукувањата на срцето следи искуство, и ви обезбеди реално време и точни срце стапка на податоци од други smartwatches.Во исто време, тоа за поддршка на следење на вашите сите-ден чекори калории, пулс на срцето, Крвниот притисок, Sp O2, 7 спорт режими и спиење фаза мониторинг, и да се обезбеди сеопфатна анализа на разни вежби и спиење соодветно да се разбере подобро вашата физичка состојба. 【Повик и известувања за порака】 : K28 H Smart watch поддршка за да одговорите на повик и да го повикате надвор на smartwatch директно преку Bluetooth конекција.Ти никогаш нема да пропуштите било важно повици & порака за време на состаноците или тренингот. (вклучувајќи СМС, Facebook, Whatsapp, Twitter, Instagram, Facebook Messenger, Скопје и повеќе). 【Повеќе Функции】 : види Повеќе се соочува со туркање и да ги Прилагодите види лица, Bluetooth музички контрола и игра(Супериорен јасно аудио како звучен ефект), Временските извештај push, Повеќејазични push, stopwatch (Стоперка), Аларм, Тајмер, Далечински Камера, Sedentary потсетување, Женски физиолошки период потсетување, Игри, Dual UI карактеристики дизајн, итн. 【Долготрајна Батерија】 : полнење преку USB кабел доаѓаат со магнетни порта кој може да се поврзе smart watch лесно и брзо за полнење.Голем капацитет 360m Ah батеријата и ниска потрошувачка на чип-сет дизајн нуди повеќе издржливост.Само 2 часа полнење да се осигурате дека сте 5-7 дена работното време или 15-20days времето на мирување.

Особините