.

Yivibe Воки Токи Носителот Торбичка, Универзален Hands Free Заштитна 2 Начин на Радио Случај Удобно за(MSC-20C)

Yivibe Воки Токи Носителот Торбичка, Универзален Hands Free Заштитна 2 Начин на Радио Случај Удобно за(MSC-20C)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Прилагодлив : Опремени со монтажни и прилагодливи рамо ремени, која може да се прилагоди на вашиот соодветна големина во зависност од вашите потреби, за ослободување на вашите раце.Преносни : чување На чантата може да бидат обесени на половината, градите или рамената, тоа е лесен, удобно и безбедно, е одлично решение за надворешна спорт.Високо Квалитетен Материјал : Ова воки токи е направен од висок квалитет на најлон материјал, што е многу флексибилен, отпорни на абење и потрајни.Универзален : Ова е универзален воки токи заштитен ракав, погоден за Kenwood, за WOXUN, за ПОПИСОТ, за YAESU, за GP328+, за HT750 и други воки токи на иста големина.Мулти Цел : Таписерии изработка, широко се применуваат за персоналот во станици за итни случаи спасување, болници, безбедност соби, ресторани и други места.Функција : 1. Високо Квалитетен Материјал : Ова воки токи е направен од висок квалитет на најлон материјал, што е многу флексибилен, отпорни на абење и потрајни.2. Прилагодлив : Опремени со монтажни и прилагодливи рамо ремени, која може да се прилагоди на вашиот соодветна големина во зависност од вашите потреби, за ослободување на вашите раце.3. Преносни : чување На чантата може да бидат обесени на половината, градите или рамената, тоа е лесен, удобно и безбедно, е одлично решение за надворешна спорт.4. Мулти Цел : Таписерии изработка, широко се применуваат за персоналот во станици за итни случаи спасување, болници, безбедност соби, ресторани и други места.5. Универзален : Ова е универзален воки токи заштитен ракав, погоден за Kenwood, за WOXUN, за ПОПИСОТ, за YAESU, за GP328+, за HT750 и други воки токи на иста големина.Спецификација : Предмет Тип : Заштитна Cover Material : Nylon Color : Black Application : Погоден за Kenwood, за QUANSHENG, за PUXING, за WOUXON, за ПОПИСОТ, за YAESU, за GP328+, за HT750 и Други Воки Токи на Иста Големина Пакет Листа : 1 x Воки Токи Заштитна Cover1 x Рамо Strap1 x Manual Note : ве Молиме бидете сигурни дека тоа одговара на вашиот воки токи пред да го купат.

Особините

Item Type:
Protective Cover
Material:
Nylon
Color:
Black
Application:
Suitable for Kenwood, for QUANSHENG, for PUXING, for WOUXON, for ICOM, for YAESU, for GP328+, for HT750 and Other Walkie Talkies of the Same Size
Package List:
1 x Walkie Talkie Protective Cover :
1 x Shoulder Strap :
1 x Manual :
Please make sure it fits your walkie talkie before buying. :