.

MTGNEEY Египетскиот Знаме Случај за IPad 7 10.2 Таблет Случај Тенок Стојат Тешко Назад Школка со Полно Тело, Заштитна Smart Cover Авто Разбуди/Спиење

MTGNEEY Египетскиот Знаме Случај за IPad 7 10.2 Таблет Случај Тенок Стојат Тешко Назад Школка со Полно Тело, Заштитна Smart

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Магнетот Може Да Се Обезбеди Дека Случајот Е Затворен, Во Близина На Спиење И Отворени Да Се Разбудам, А Со Тоа Максимизирање На Заштита На Животниот Век На Батеријата На Ipad Таблет Компјутер И Заштеда На Енергија, Додека За Заштита На Батеријата.➤СООДВЕТНИОТ МОДЕЛ : Ipad 7 10.Тоа Е Најдобар Избор За Родителите Да Им Даде На Своите Деца Да Учат.ОВА Е ВАШИОТ НАЈДОБАР ИЗБОР, ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌЕН ЖИВОТ! ! !.Тоа Не Е Компатибилна Со Други Уреди. ➤МАТЕРИЈАЛ ОПИС : Надворешноста Е Направена Од Мека Стп (Вештачки) Кожа, Користејќи Мека Микрофибер-Удобно се Вклопуваат, Лесни И Заштитни.ТОПЛО СОВЕТИ : Доколку Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас Преку е-Маил Штом е Можно, Ние Ќе Резервни Без Напор.Прецизни Исечок И Дизајн Овозможи Лесен Пристап До Сите Порти, Сензори, Звучници, Камери.Многу Погодна За Мажите И Жените Секојдневно Се Користат Во Училиште, Канцеларија, Итн.3-Тенок И Лесен, Тоа Не се Направи Уред Гломазна, И Тоа Може да Биде Лесно Падна Во Briefcase, Ранец Или Други Вреќи.2 Инчен (a2197 / a2200 / a2198 / a2199) Ipad Air3 & Про 10. ➤ДОДАТОЦИ СТРУКТУРА : Стабилна, Здрав И Прилагодливи : Tripod Функција, Прилагодливи Агол на Гледање, Флексибилна Лента, Земјата Честички И Работ Дизајн.4-Кул Таблета Ракав Случај Да се Прилагодат на Тинејџерите Во Бизнис Активности И Слободно време за Патување во Целост ќе се Одрази На Квалитетот На Модата Тинејџерски е Темперамент.5 инчен (a2152 / a2123 / a2153 / a2154 / a1701 a1709). ➤АВТО SLEEP / WAKE ФУНКЦИЈА : се заштеди Енергија И животниот Век на Батеријата.Ве Молиме Да Обрнете Внимание За Да Ги Проверите Соодветните Ipad Моделот За Да Се Избегне Купување На Грешка. ➤ПРОИЗВОД ПЕРФОРМАНСИ : Силна Поврзаност Да се Создаде Стабилна Гледање се Залагаме За Вашиот Таблет, За Удобно Гледање Или Пишување, Можете Да Имате Одлична Искуство Кога Сте на Одмор Или Работат.Максимална Заштита На Вашиот Ipad Од Капка И Нула.Овој Случај Обезбедува Вкупно Со Полно Тело Заштита Против Отпечатоци Од Прсти, Шокови, Гребнатини И Прашина.Се Избегнат Било Какви Болки Во Зглобовите, И Слободни Раце За Други Забавни.Мулти-Агли Се Предвидени За Задоволување На Вашиот Гледање И Пишување Потреби.5-Лесно Да Се Стега.ПОЧИТУВАНИ КУПУВАЧОТ, ВИЕ сте ДОБРЕДОЈДЕНИ ДА ги КУПИТЕ НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ : СООДВЕТНИОТ МОДЕЛ : Ipad 7 10.2-Цврст, Здрав И Прилагодливи : Здрав Tripod Функција, Прилагодливи Агол На Гледање, Против Пролизгување Лента, Против Пролизгување Честички И Против Пролизгување Поставата Дизајн.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : 1-Оваа Исклучителна Таблета Случај Ракав Може да го Апсорбира Шок И Вибрации, И За Заштита на Вашата Опрема Од Прашина, Нечистотија, Шок И Случајно Нула Ефект.Лесно Да Се Отвори, Лесно Да Ги Користите Сите Копчиња, Пристаништа И Камери.

Особините