.

Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба за Лаптоп Случај Ракав Лаптоп Briefcase торбичката за Microsoft Surface Pro 12.3 6 инчи (Црна) Smart Cover (Боја : Црна)

Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба за Лаптоп Случај Ракав Лаптоп Briefcase торбичката за Microsoft Surface Pro 12.3 6 инчи (Црна)

DEN 945.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршен cutouts за камерата, звучници, стојат и други пристаништа.Мека внатрешни работи додава удобност и дополнителен слој на заштита.Заштита на вашиот уред од шокови,гребнатини и прашина.Изградена во мирување за гледање емисии,видео разговори,итн.Торба за лаптоп Случај Ракав Лаптоп Briefcase торбичката за Microsoft Surface Pro 12.3 6 инчи (Црна). 1. Одберете висок квалитет на Јужна Африка овци кожа ткаенина, површината е мазна и текстура, водоотпорен и повеќе носат-отпорни. 2. Тесните и цврсти нишка на игла тема може да се задржи на долготраен живот на производот. 3. Флексибилни и не е лесно да се деформира.

Особините