.

[2 Пакет Airpods Про Случај] Компатибилен AirPods Про Случај Маска+Уво Совети Keychain Додатоци Колекции 4 во 1,Силикони Заштитни Случај Маска,Наменета за Airpod Про 2021 за Жени Мажи

[2 Пакет Airpods Про Случај] Компатибилен AirPods Про Случај Маска+Уво Совети Keychain Додатоци Колекции 4 во 1,Силикони

DEN 2272.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа нема да влијае на индукција и полнење на слушалка кога се ставаат во полнење случај со Линк Сон уво совети.Белата нула склони Air Pods Полнење Случај е магнет за scuffs и промена на бојата. ❤️【Дизајнер Луксузни Airpod Про Случај】 за Жени ,Мажи ,Девојка,со Симпатична Моден Дизајн на Предните LED видливи - светло на предната страна на Air Pods случај е видлива поради потенки локалните дизајн, што го прави полесно за вас да се обезбеди успешна полнење.Испратете ни порака со нас преку вашата Нарачка Фактура и ние ќе се вратам на вас побрзо отколку што може да се каже.Добро скоро.Оваа мала човек ги штити против удари и модринки на дневни мелење.Висок квалитет со силиконска earbuds, звучна изолација дизајн намалува амбиенталниот шум за висок интензитет на слушање. √ Компатибилен со Apple Air Pods про 2020 If сакате уверување дека сте купување на еден од најдобрите капаци за вашиот Apple Airpods про во пазарот, тогаш оваа силикон случај дефинитивно ќе одговара на вашите потреби!Не ја Пропуштајте Оваа - Скролувајте Нагоре & Кликнете на Додади во Кошничка Сега, Овие Airpods Про 4 во 1 Прибор Нема да Dissapoint!. √ Тенок форма-фитинг дизајн овозможува лесно за инсталација и континуирана употреба без додаден големо и кавга на вршење на дополнителна случај.Ок добро можеби не нокти, но ќе го добиете идеја.Ергономски и удобно дизајн за Уво куки се направи.Air Pods се совршени.Пакет Содржина【2 Пакет】 2 x Силикони Заштитни Случај Маска 1 x Уво Совети 1 x Keychain носителот 4 во 1 Airpods про додатоци во една станица шопинг, Додатоци колекции за вашата САЛАТА, спорт, трчање, hikking.Ќе добиете 2*Симпатична случај на кожата(Црна), 1*Уво совети, и 1*Carabiner клип носителот.Чувајте ги вашите Air Pods случај во нивните совршено оригинална состојба.❤️【2 Пакет Airpods Про Случај】4 во 1 - Додатоци во една станица шопинг за вашиот Airpods про случај.

Особините