.

Okuyonic Hands-Free токи-Токи Случај, Најлон Црна Подигнат Градите Торба со Безбедно Пакување за Воена за Болници

Okuyonic Hands-Free токи-Токи Случај, Најлон Црна Подигнат Градите Торба со Безбедно Пакување за Воена за Болници

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ослободат вашите раце : Носат градите пакети на телото на различни начини, без hands-free, и да го направите она што сакате.Антена заштита : вертикална поставеност на радио подобрува приемот и се протега антена живот.Воена квалитет : Направен од висок квалитет на најлон, силни и издржливи.Алатки Асистент : Во прилог на способноста да се приспособат на воки-токи, исто така, може да содржи оперативни алатки, мобилни телефони и други предмети, и е добар придружник за спасување, работа, должност, и работилници.Личност Големина : Три-прстен на вредноста на рака систем е погоден за две-начин радија на различни форми и големини.Должината и обемот на половината и џебови може да се прилагоди за да се направи што повеќе удобен за носење.

Особините