.

Glisten - iPod Touch 7 / 6 / 5 Генерација Случај - Геометриски Мермер Сина Дизајн Печатени Слим & Елегантни Симпатична Пластични Тешко Snap на Заштитни Дизајнер Назад Случај за iPod

Glisten - iPod Touch 7 / 6 / 5 Генерација Случај - Геометриски Мермер Сина Дизајн Печатени Слим & Елегантни Симпатична

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

i Pod Touch 7, 6 & 5 Генерација Случај - Геометриски Мермер Сина дизајн Печатени Тенок профил дизајнер snap на случај за i Pod Touch 7 / 6 / 5 Случај само.i Pod Touch 67th / 6 / 5 Генералот Случај : Печатени дизајнер случај со користење на висока апсорпција ink технологија за долготрајна боја и печатење.Печати нема да исчезнат или жолта како повеќето случаи се направи и тие да трае подолго.i Pod Touch 7 /6 / 5 Случај : Snap на случај тоа не додадете дел на вашиот телефон.Одржува тенок профил на вашиот i Phone со додавање премногу големо.i Pod Touch 7 / 6 / 5 Случај за Девојки : Има прецизни намали Испис за лого, приклучок за слушалки / полнење слот и звучник дупки.Овој Кој око фаќање на свежо дизајни кои не се достапни во продавниците.Нејзините исклучиво продаваат тука со Glisten.Glisten е производител на дизајнер на сублимација Тешко Пластични мобилен телефон случаи за големи брендови како што се Apple, LG, Samsung, Motorola и најпопуларните продажба на модели во САД Геометриски Мермер Сина дизајн Печатени Тенок профил дизајнер snap за Телефонот случај за i Pod Touch 7 Генерација (Генералот) Случај, i Pod Touch 6 Генерација (Генералот) Случај, i Pod Touch 5 Генерација (Генералот) Случај i Pod Touch 7 / 6 / 5 Случај само.Овој дизајнер случај е отпечатен користење на висока апсорпција ink технологија за долготрајна боја и печатење.Печати нема да исчезнат или жолта како повеќето случаи се направи и тие да трае подолго.Snap на случај тоа не додадете дел на вашиот телефон.Одржува тенок профил на вашиот i Phone со додавање премногу големо.Има прецизни намали Испис за лого, приклучок за слушалки / полнење слот и звучник дупки.Кој око фаќање на свежо дизајни кои не се достапни во продавниците.Нејзините исклучиво продаваат тука со Glisten.

Особините