.

Нерѓосувачки Челик Морон Организатор Полица Кујна Дребулии Ѕид Вакуум Вшмукување Складирање Кошница Бања Сапун Крпа Носителот

Нерѓосувачки Челик Морон Организатор Полица Кујна Дребулии Ѕид Вакуум Вшмукување Складирање Кошница Бања Сапун Крпа Носителот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршен дома, хотел или дома додаток,Лесно да се чисти и да ја инсталирате и удобен за нас да се користи.Направени од издржлив нерѓосувачки челик материјал, таа има силни анти-корозија и анти- ' рѓа својства.Усвојување на electroplating технологија на метална површина, допрете мазна и никогаш нема да згаснат.животна средина пријателски, издржливи, рѓа-доказ.Овој агол полица може да се користи во купатило, кујна, или балкон или било места во потреба.Ви благодариме за вашата поддршка, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга.Поради регионални разлики, на вашите прашања ќе бидат одговорени преку e-mail во рок од 24 часа.

Особините