.

WQERLC Модерен Минималистички Полица,Ѕид-Монтирани Двојно Чување Полица со Зависник Бања Прибор, Декорација во Домашна Кујна и Бања Хотел, Канцеларија,38 cm

WQERLC Модерен Минималистички Полица,Ѕид-Монтирани Двојно Чување Полица со Зависник Бања Прибор, Декорација во Домашна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно да се Чисти, Кога Чистење, ве Молиме Нежно Избришете со Влажна Крпа.Рака-Полиран Површината е Отпорно на Гребење, Corroded и Discolored Секој Ден, Лесен за Чистење.Лизгачки Песна Дизајн, Кука Може да се Движи Слободно. 90° Виткање Дизајн, Кога Не Ви е Потребна, Не Грижете се За Преземањето на Просторот.Високо Квалитетен Материјал, Издржлив, Не е Лесно да Исчезнат, Отпорен на Корозија.Добредојдовте во Мојата Продавница.Различни Стилови на Полици Се Достапни за Вас за да Изберете Од.Ако Ви Требаат Повеќе Дом Nishings, Можете Да ги пребарате и да Одат во Мојата Продавница да Купи, Ви Благодариме за Вашата Поддршка!Име на производ : Крпа Rack Product Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Installation Тип : Punching Product Големина : 38 cm / 48 cm / 58 cm / 68 cm / 78 cm Product Детали : Вие Треба да Го Инсталирате Сами.Инсталација Препораки : за да Виси Крпи, Обично, на Двете Страни на Мијалникот, Околу 50 cm од Табела Врвот.Производите Што се Продаваат Се Сосема Нови и Квалитетот е Загарантирана.По-Продажбата на Заштита : Ние се Инсистира на Ориентацијата кон Клиентот.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да Ме Контактирате.Ќе Уживате Во 24-Часовен Mail Бекап Сервис!.

Особините